Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

František Brokeš vítězí a jde do čela ročního pořadí

kvalifikaci zahrálo 10 hráčů průměr přes 200 kuželek, ale nejlepší ze všech byl dosavadní leader celoročního pořadí Vladimír Pitaš. Hned za ním skončil ústeckoorlický František Staněk a o další 3 kuželky zpět byl Jiří Klečka.  Nejlepší žena v kvalifikaci byla Dagmar Prokopová, která okupovala 5.místo.

KO semifinále, kde se rozřazuje do finále Divize A a Divize B prohrálo své zápasy dokonce 6 lépe postavených v kvalifikaci. A jak už začíná být tradicí Petr Florík své semifinále prohrál , zase o pár kuželek 597 – 588 , tentokrát s Mirkem Sejkorou, aby po té zase ovládl Divizi B. Mnoho zápasů bylo zase vyrovnaných a poslední frame posunuli do lepší Divize i Antonína Osičku, který  si potom ss chutí zahrál finále. Na ostří nože bojoval také Stanislav Dohnálek s Milošem Parkanem a 22 kuželek rozhodlo ve prospěch Standy Dohnálka. Prakticky všechny ostatní zápasy byly pevně v rukou lepších hráčů z kvalifikace, kteří v pohodě postoupili do Divizního finále A.

Petr Florík tedy zvítězil v Divize B a vážně už je to tradice, protože se mu to povedlo již 3x za sebou ! Tentokráte za sebou nechal na druhém místě o 58 kuželek Radka Barkmana.

Ve finále lepší divize se začlo hned od podlahy a hned 4 hráči v první hře zahráli 240. To byl rozjezd, ale jen jednomu z nich se podařilo tempo udržet a tím byl František Brokeš, který zaslouženě zvítězil. Na druhé místo dokráčel Antonín Osička a na třetí mladý senior Roman Dvořák.

Nejvyšší nához mužů zaznamenal Roman Dvořák, 252 a z žen byla „nejvyšší“ Magdalena Dvořáková za 208.

celoročním pořadí se do vedení dostal František Brokeš, který tímto vítězstvím přeskočil Vladimíra Pitaše.

Další a letošní poslední turnaj se uskuteční 18.12.2022 a přihlásit se můžete ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb