František Čermák vyhrává v Benešově 2. letní Scentrum cup

V neděli 18. července se odehrál 2. turnaj prázdninové minisérie Letního Scentrum cupu. Na hráče čekalo krátké mazání 36 stop a nejlepší z 19 účastníků byl po zahřívací kvalifikaci Gustav Horník, který jako jediný zahrál 6 her s průměrem přes 200 bodů.

Finále se hrálo s 18 hráči na součet tří her. Páté místo a nejlepší ženu v turnaji vybojovala Marie Frýbortová. Slušně měl po 2 finálových hrách našlápnuto Miroslav Krch, ale v poslední hře už to tak úplně nevyšlo, proto z toho nakonec bylo pěkné 4. místo. Po nepříliš vydařené kvalifikaci to ve finále vyšlo o poznání lépe a Petr Zach st. se tak mohl radovat z bronzové pozice. Druhé místo vybojoval Milan Barnet a především poslední finálová hra ( 254 ) stála za to. Nejenže byla plná striků, ale hezky dohozená byla i těžká splitová sestava. A kdo nakonec vyhrál? Minulý turnaj po dlouhé pauze mimo bowlingové dráhy druhé místo a nyní si František Čermák připisuje vítězství ve 2. letním turnaji v Scentru Benešov. Blahopřeji.

První tři hráči si mimo jiné rozdělili dárkové vouchery do restaurantu Grosso v celkové hodnotě 1.500 kč. V průběžném pořadí vede František Čermák před Gustavem Horníkem a Petrem Zachem.

Děkuji všem zúčastněným a budu se na Vás těšit 8. srpna, kdy se hraje 3. turnaj Letního Scentrum cupu 2021. OBSAZOVAČKA je připravena ZDE.

Foto č.1 zleva: Milan Barnet, František Čermák a Petr Zach st.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Milan Barnet.