František Spilka vítězí v dubnové Bowling cz tour

V neděli 22.dubna se v benešovském Scentru odehrál 4.turnaj Bowling cz tour 2018. Hrálo se na středním mazacím modelu 41 stop za pěkné účasti 32 hráčů a hráček. Dodatečně byla předána cena Jarce Kadlecové za minulý ročník Tour 2017, kdy ovládla kat. C (hráči a hráčky pod 150). Po kvalifikaci byl nejlepší Jaroslav Bejšovec, ale po semifinále už byl v čele František Čermák. V semifinále padl také nejvyšší nához turnaje v podání Josefa Klimeše, 257 bodů! V samotném finále to nejvíce padalo Františku Spilkovi, který tak po finálových hrách 224 a 186 bodů vítězí ve 4.turnaji Bowling cz tour. Na druhém místě se umístil domácí bowler David Ruml. Třetí místo vybojoval Jaroslav Bejšovec, který měl sice stejně bodů jako čtvrtý Jaroslav Mužík, ale nižší hendikep. Nejlepší ženou byla vyhlášena Lenka Mrkvičková, která obsadila 5.místo. Oceněni také byli vítězové jednotlivých rund: Jaroslav Bejšovec, Josef Klimeš a Jaroslav Mužík. Výsledky turnaje zde.

V celkovém pořadí si první místo upevňuje Jaroslav Bejšovec. Na druhé místo se posouvá František Spilka a třetí je prozatím Tomáš Mrkvička. V Top 6 jsou dále Jaroslav Butal st., Lenka Mrkvičková a Marie Frýbortová. Žebříček zde. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a tradiční přátelskou a sportovní atmosféru.

Foto č.1 zleva: David Ruml, František Spilka a Jaroslav Bejšovec.

Foto č.2: Josef Klimeš a Lenka Mrkvičková.

Foto č.3: Jaroslav Mužík, Luboš Kunt st. a Jaroslav Bejšovec.

Foto č.4: Jaroslava Kadlecová.