Gábi si na Sprinterovi načasoval formu nejlépe.

Ve středu 15. února se hrálo druhé finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v lednu a účastnilo se jí 53 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Beštová, Kolář st., Čermák a posledním z kvalifikace byl Zdeněk Sáček s průměrem 167,75. Favorité z kvalifikace se ve finále tentokráte neztratili a zůstali v popředí výsledků.

Druhý turnaj vyhrál „Gábi“ Teame, který zasprintoval z šestého místa v kvalifikaci a zajistil si takový bowlingový hattrick. Mimo vítězství na turnaji byl vyhlášen ještě nejlepším seniorem a nejlepším hráčem výk. kategorie 190. Druhé z místo z kvalifikace si ve finále pohlídal Jan Kolář, třetí místo vybojovala jeho „oddílová kolegyně“ Hana Kolářová, která byla vyhlášena nejlepší ženou turnaje. Nejlepším hráčem výk. Kategorie do 165 se stal Jan Suchánek (6.místo), nejlepším juniorem Ondra Král (23.místo).

V šťastné sedmě se mimo Jana Suchánka objevují ještě jména: Kateřina Beštová, Vítězslav Květenský a Irena Straková, což se odráží v žebříčku celoročního hodnocení. Žebříček celoročního pořadí turnajové série je ZDE.

KVALIFIKACE NA BŘEZNOVÉ FINÁLE ROZEHRÁNA:
Ještě ve středu 15.2.2017 se rozehrála kvalifikace na březnové finále. Kvalifikačnímu poli vévodí Kateřina Beštová před Josefem Colonem a Ladislavem Švecem. Průběžné výsledky z prvého hracího dne této kvalifikace naleznete ve formátu PDF níže v příloze. Obsazovačka a volná místa zde.

-       Konečné výsledky 2. turnaje po finálové dohrávce ZDE.

-       Výsledky kvalifikace na březnové finále ZDE.