Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Hanka a Petr Heligrovi si připsali druhé vítězství v tomto ročníku

V pondělí 3.6. se v chomutovském Strikelandu odehrál na krátkém mazání 8. turnaj BBO devítkových dvojic. Sešlo se 11 dvojic a 8 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Vašek Nedbálek s Oldou Pourem a z osmého Dáša a Jirka Stulíkovi. Čtyři finálové hry s pátou připočítávanou průměrovou nejlépe zvládli Hanka a Petr Heligrovi, v turnaji zvítězili a upevnili si tak i pozici v celoročním hodnocení. Druhé místo obsadili Vašek Nedbálek s Oldou Pourem a třetí Dana a František Kubíkovi. V oceňované šestce se dále umístili Vítek a Vlasta Jiřišťovi, David Mata s Pavlem Piskačem a Lumír Horčička s Lukášem Roučkou. Za nejvyšší nához 300 si cenu odnesli David Mata s Pavlem Piskačem. Zde je fotogalerie.

CP dvojic po 8. turnaji: Hanka a Petr Heligrovi (250 b), Dana a František Kubíkovi (223 b), Jirka Borovec s Pavlem Divišem (207 b), Olda Pour s Kájou Růžičkou (203 b).

CP jednotlivců po 8. turnaji: Olda Pour (274 b), Hanka Heligrová, Petr Heligr (oba 250 b), Jirka Borovec (227 b).

V Chomutově se na vás budeme těšit nejen 26.6. na 9. BBO devítkových dvojicích - obsazovačka, ale také 9.6. na BBO NejKUFRY devítce, 17.6. na BBO dvojicích a 23.6. na BBO Kassas CXS tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb