Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Hned od prvního kola LVDL diktuje tempo NO NAME

NO NAME

Ve středu 5. srpna 2020 se nám v Xbowlingu ValMez rozběhla Letní Valašská Devítková liga. Možná i díky prodloužené sezóně ABL jsme tentokrát poskládali pouze jednu, šestičlennou skupinu, nicméně se zajímavou skladbou týmů. NO NAME (1. liga SM), CNC Produkt (1. liga St. & JM), Tweeners (2. liga SM), Za řekou (3. liga FM), Black Horse (Kopřivnice) a Republika (5. liga VM).

Od prvního zápasu to nakopl NO NAME (20,5 bodu) a na své cestě úvodním večerem neprohrál jediný zápas. V nejlepším zápase večera si poradil poměrem 3,5:1,5 (711:687) s CNC a o vedoucím týmu nebylo pochyb. Druhý CNC Produkt (15,5 bodu) prohrál ještě jednou a to s Tweeners a na lídra tabulky tak ztrácí již 5 bodů. Příjemně překvapili Tweeners (12 bodů), kteří hráli v kombinované sestavě a patří jim průběžné třetí místo. O bodík zpět je na čtvrtém místě Black Horse (11 bodů) a jeden bod chybí na Černého koně pátému družstvu tabulku, týmu Za řekou (10 bodů). Bojovně naladěná Republika (6 bodů) nám bez vítězného zápasu zatím uzavírá tabulku. Především pořadí od druhého po páté místo je pěkně vyrovnané a po druhém kole může vypadat tabulka úplně jinak.

A ještě se podívejme na statistiky kola. Hráčem večera se stal David Klein (NO NAME) s průměrem 231,80 bodu a ziskem 4,5 bodu. Stejný počet bodů získal pro CNC také Petr Roubalík. Hráčkou večera pak byla Anička Stromšíková (NO NAME) s průměrem 228,40 bodu a ve společné tabulce jednotlivců ji patří krásné druhé místo. Nejvyšší nához večera předvedl Mira Staněk (Tweeners) a hodnota hry byla 277 bodů. Týmové statistiky ovládl NO NAME díky nejvyššímu náhozu 711 bodů a nejlepšímu celovečernímu průměru 674,60 bodu.

Z úvodního hracího dne LVDL je to vše. K druhému kolu se sejdeme za týden, ve středu 12. srpna 2020, začátek v tradičních 18:00 hodin. Díky za krásný letní bowlingový večer a v našem Vašem centru Xbowling ValMez se těšíme brzy na viděnou.

Výsledky a statistiky – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb