Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Holešovskou dvojku ovládli manželé Janásovi

Znovu zdravíme z Holešova, bowlingoví přátelé. V sobotu 29.10.2022 se konal u nás na bowlingu turnaj dvojic nazvaný Holešovská dvojka. Přihlásilo se celkem sedm dvojic a systém hry byl velmi zajímavý. Vždy se hrálo na dvou řádcích, ovšem v prvním setu měl vždy každý z dvojice svůj řádek. Ve druhé hře začal muž a dohazovala žena. Pokud muž hodil strike, pokračoval dalším hodem. Ve třetí hře se pořadí obrátilo. To ovšem nikdo nevěděl a samozřejmě se přihlásily i dvojice o dvou mužích. Tady se muselo určit kdo je kdo, a samozřejmě z toho bylo spoustu vtipů a vtipných konverzací. Celá série se ještě jednou opakovala.

Nejlépe do soutěže vstoupili Janásovi, kteří hned na úvod hodili jednu ze tří čtyřstovek. Zahanbit se nenechali Řihákovi (Lukáš „Golem“ Řihák a Lukáš Kohout), kteří nahráli lehce pod 400. V dalších kolech už to bylo vyrovnanější a do popředí se začali drát Hochmannovi (Markétka Hochmannová a Petr Hasala). Po první sérii bylo pořadí na prvních třech místech Janásovi, Hochmannovi, Řihákovi.

Do další půle vstoupili velice dobře manželé Vaškovičovi nejvyšším náhozem turnaje 417. A hned v kole, kdy začínal muž, je následovali Danišovi (Michal „Mika“ Daniš a jak Mika mile říkal Mirka Kubišová) náhozem 403. V relativně vysokých číslech proběhlo i poslední kolo a výsledek turnaje byl následující: 1. Janásovi, 2. Hochmannovi (Bylo krásné sledovat, jak Markétka nemohla uvěřit tomu, že skončili tak vysoko. Jojo tichá voda…) a 3. Danišovi (pro upřesnění Michal Daniš a Miroslav Kubiš).

Celý turnaj probíhal v přátelské a veselé atmosféře a my doufáme, že na dalším turnaji, kterým je Holešovský singl a termín je 19.11.2022, se sejdeme ve velkém počtu a stejné náladě. Již teď se můžete přihlásit ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb