Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Honza Jelínek vyhrál turnaj i hlavní losovanou cenu - nejkufr

V neděli 11.12. se v Chomutově odehrál 2. turnaj BBO NejKUFRY devítky Strikeland. Zúčastnilo se 27 hráčů a 20 postupovalo do semifinále. Z prvního místa Toník Nahodil (1065), z šestnáctého Vláďa Horňák (838) a z Desperada Míra Jiřiště, Robert Brožek, Harald Schelle a Dušan Mrviš. Po třech semifinálových hrách čekaly na deset lepších tři hry finálové. V turnaji zvítězil Honza Jelínek (776), jen o kuželku druhý byl Toník Nahodil (775) a třetí Ríša Enders (758). Dále se umístili Vojta Plánička, Jirka Stulík, Míra Jiřiště, Zdeněk Havlíček st., Dáša Stulíková, Olda Pour a Dušan Mrviš. Nejlepšími ženami byly Dáša Stulíková, Zdenka Pláničková a Jana Janovská, v seniorské kategorii byli nejlepší Vojta Plánička, Jirka Stulík a Zdeněk Havlíček st. a juniorskou kategorii ovládla jediná juniorka, sedmiletá Magda Nahodilová, která se poprvé účastnila dospěláckého turnaje a ráda by šla v bowlingových šlépějích svého strejdy Toníka Nahodila. Padly jen dvě třístovky, první dal v semifinále Honza Jelínek a druhou Ríša Enders ve finále. Hlavní losovanou cenu – kufr od NejKUFRY.cz vyhrál Honza Jelínek. Zde je fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 2. turnaji: Honza Jelínek, Toník Nahodil (oba 197 b), Ríša Enders, Dáša Stulíková (oba 181 b), Olda Pour (178 b), Vojta Plánička (177 b), Zdenka Pláničková (170 b), Jirka Květoň (169 b), Kája Růžička (164 b), Jirka Stulík (163 b).

Děkujeme Strikelandu Chomutov za vše, Pavlovi Divišovi za partnerství v sérii a věnované hlavní ceny a hráčům za účast, v Chomutově se na vás budeme těšit nejen na 3. BBO NejKUFRY devítce 8.1. - obsazovačka, ale ještě letos tradičně 26. prosince na vánoční BBO tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb