Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Honza opravdu králem

Vážení bowlingoví příznivci. Nakonec až na vysokém čísle 33 účastníků se zastavil počet účastníků únorového Letenského poháru jednotlivců ve čtvrtek 16. února.

V prvním kole se ukázal nejlépe Pepa Colon, když si s náhozy 200 a 226 bodů podmanil výsledkovou listinu tohoto úvodního kola. Jeho hlavním vyzyvatelem se stal Aleš Vlasák, který s náhozem za dvě hry 373 bodů držel druhé místo a třetí byl za výkon 359 bodů Pavel Plzenský. Pozici nejlepší ženy si v této části hry přisvojila Anička Doubravová.

Do druhého kola postupovali všichni účastníci turnaje a právě v něm zabodoval Roman Šindler, jeho oblíbená Bohemka sice utrpěla minulou neděli debakl se Spartou, což bylo Romanovi dost předhazováno, ale možná, že ho to naopak dobře namotivovalo, aby zvítězil ve druhém kole s výkonem 445 bodů. Jiří Kotáb se mihl na chvíli na pomyslném pódiu za 405 bodů na druhém místě a třetí místo obhájil z prvního kola Pavel Plzenský. Mezi ženami se nejlépe vedlo Květě Doubravové. Na postup do finále čtvrtečního turnaje bylo třeba porazit patnáct soupeřů a dalo se očekávat, že bude třeba naházet vysoké náhozy, ale nakonec 302 bodů byla postupová hranice. Za branami finále tak skončili KoliBříci Pavel Tuzar s Tomášem Tojnarem nebo navrátilec Martin Ryznik, který si start na radavském turnaji připsal po dlouhé době.

Finále nevyšlo podle představ některým ostříleným borcům mezi kterými uvízl i celkově osmý Pepa Colon, celkový vítěz loňské série. Hezké sedmé místo si připsala nejlepší žena turnaje Jana Kubíčková. Brambůrky za čtvrté místo putovaly po zásluze Alešovi Vlasákovi. Bronzovou medaili vybojoval Martin Vyhnanovský, který se po výkonu ve druhém kole obával vůbec postupu do finále, ale nakonec to zvládl, postoupil, a ve finále jeho výkon měl medailový nádech. Roman Šindler, vítěz lednového Letenského poháru, na obhajobu nedosáhl, ale stříbrná medaile jen potvrzuje Romanovu dobrou formu a i on s tímto umístěním mohl být spokojený. S celkovým výkonem 418 bodů nebyl Honza Doubrava jen málem králem, ale opravdovým králem tohoto turnaje, když druhému Romanovi nadělil 33 bodů. Gratulujeme!

Na viděnou se těšíme na dalších turnajích – v březnu to budou převážně středy - 1. března K. O. devítka, 8. března Večerní Růže, 15. března Radavský Double a další Letenský pohár proběhne ve čtvrtek 23. března.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Na viděnou na Radavě se těší Jiří Kotáb a celý tým Bowlingu RADAVA

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb