Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Honzu Čepeláka s Lukášem Hurychem snad přinesl sám čert

V pondělí 5.12. se v Chomutově odehrál 12. turnaj BBO dvojic Strikeland. Přijelo 13 dvojic a už předem bylo pravidelným hráčům jasné, že vyhrát bude velice těžké. Kromě toho, že se hrálo na krátkém mazání Boardwalk, nás po nějaké době navštívili Honza Čepelák s Lukášem Hurychem. A prognózy se vyplnily, kluci nejprve vyhráli kvalifikaci, předvedli nejvyšší nához 241 a celý turnaj s přehledem vyhráli. Gratulujeme. Druhé místo vybojovali Standa Bernášek s Romanem Fiskem a třetí Toník Nahodil s bráchou Martinem. Dále se umístili Dáša a Jirka Stulíkovi, Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem a Jirka Holubička s Dušanem Mrvišem. Zde je fotogalerie a BBO video.

Průběžné CP dvojic po 12. turnaji: Toník Nahodil, Milan Šteffek st. (293 b), Dáša a Jirka Stulíkovi (275 b), Olda Pour s Kájou Růžičkou (266 b), Standa Bernášek s Romanem Fiskem (232 b).

Průběžné CP jednotlivců po 12. turnaji: Toník Nahodil (302 b), Milan Šteffek st. (293 b), Dáša Stulíková, Jirka Stulík (oba 275 b), nejlepší žena Dáša Stulíková (275 b).

O celoročně nejlepších dvojicích a jednotlivcích se rozhodne na 13. turnaji 15.12., tentokrát na dlouhém mazání - obsazovačka.

V Chomutově se na vás budeme těšit také 11.12. na BBO NejKUFRY devítce a po Vánocích 26.12. na BBO tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí dvojic – ZDE

Průběžné pořadí jednotlivců – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb