Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Hvězdné trio ve skupině Y LDL Prosek neporaženo

V pondělí 27. června rozehrála po skupině Z svou pouť letošním parným létem alias Letní Devítkovou ligou Xbowlingů Žižkov & Prosek druhá ze Střížkovských, skupina Y. Nejlépe se s podmínkami popasovalo a předvedlo Hvězdné trio, zástupců rovinářské školy před každým kolem se zlepšujícími hochy techniky novodobé a sice BT Notaxa K. Hvězdné trio prozatím vede s 22 body, neokusíc hořkost porážky, právě před hochy z dolů a Jágrova písečku. Na paty jim však šlapou Dragons, kteří mají při 14 bodech ztrátu ne nedostižných čtyř.

Nejlepším hráčem je po první tropické noci Antonín Matějka z vedoucího týmu s průměrem 239, 80 bodů, autorem Nejvyššího výkonu hodnoty 278 bodů jest jeho oddílový soukmenovník Josef Colon a hráčem Nejužitečnějším pak hned kvartet čtyřbodových, kdy se k oběma zmiňovaným připojil ještě třetí do vedoucí party Petr Pilař a zástupce Středočechů Tomáš Mračko.

Druhý hrací den je na programu v pondělí 18. 7. v klasických 19:00, věřme, že již počasí bude bowlingovým nadšencům nakloněnější.

Výsledky 1. HD - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb