I v březnu vítězí na turnaji Jadranský Mix pár z první rundy

Přesně po měsíci se na herně Jadran Frýdek-Místek odehrál březnový turnaj Jadranský Mix.  Bohužel jsme dnes ráno obdrželi omluvenky od dvou párů, ale pořadatelům se podařilo alespoň zalepit jedno volné místečko a tak se turnaje zúčastnilo 17 párů z 18 možných.

V 10 hodin nastoupilo 5 párů na svá místa a bowler tak mohl nastavit 4 minutový trénink. V této rundě se blýskli v devítkové sadě třístovkou Jana a Karel Orságovi. V desítkových hrách manželé zahráli průměr 177,5 b., ale v devítkových sadách neponechali nic náhodě a skvělými náhozy si zajistili první místo. Takže vítězný počet činil 2 676 b., což je nový rekord turnaje. O druhé místo svedli tvrdý souboj páry Iveta a Michal Kudelovi a Karin a Lumírem Pechovými. O pouhé dva body a druhé místo bral první jmenovaný pár (2 267 b.) a manželé Pechovi (2 265 b.) obsadili po první rundě třetí místo.

Dráhy šlapaly bezchybně a druhá runda začala přesně s úderem poledne. I v této rundě se sváděly nádherné souboje o co nejlepší umístění. Nálada byla úžasná a kromě zvuku vypouštěných koulí a padajících kuželek se hernou ozýval i smích hráčů. V této rundě s přehledem vyhráli manželé Dana a Jirka Klusáčkovi (2 444 b.) a vybojovali si tak celkové druhé místo. Odsunuli na třetí místo Ivetu a Michala Kudelovy. Karin s Lumírem tak brali nakonec čtvrté místo.

Kolo štěstí dnes přineslo radost párům Ludmila Kroulová a Vlastimil Zářecký, Milena Lesniaková a Vlastimil Kubátko, Angelina Morys a Jakub Vybíhal, Marie Malurková a Ladislav Krušberský a Agáta Valíčková a Daniel Smilowski.

Ve výsledcích se můžete podívat i na průběžné pořadí párů v celoroční sérii.

Všem moc děkujeme za účast na turnaji a těšíme se na dubnový Jadranský Mix, který bude opět v neděli 30. 4. 2023 od 10 hodin na Bowlingu Jadran Frýdek-Místek.