Irena Sopková zkazila bowlingovou raritu

Zářijový turnaj ULICE se hrál na house mazání za účasti 21 hráčů a z kvalifikace postupovalo 16 nejlepších. V této části turnaje se dařilo nejvíce Gabriele Malcové a v těsném závěsu za ní byli Ondra Kvasnička a Andrej Paračka. Padala dobrá čísla a tak se nelze divit, že celkem 6 hráčů mělo průměry přes 200.

Ve finále se měnilo pořadí hráčů jak aprílové počasí. Nakonec se z vítězství radovala Gabriela Malcová, která finále nezačala ideálně. Zahrála výkon 171 a na své konto si připsala hrozivých 9 pozičních bodů. Poté ale zahrála 249, 227 a s celkovým součtem 12 bodů s přehledem zvítězila. Na druhém místě s celkovým součtem 19 bodů se umístil Jaromír Malec ml. a na místě třetím s 20 pozičními body Irena Sopková. Ta víceméně zkazila bowlingovou raritu, aby se na bedně umístila celá rodina. Jaromír Malec st. se umístil s 22 body na místě čtvrtém …

Od pátého místa se hráči ve „vinařské sedmě“ Zdeňka Reima seřadili v tomto pořadí: Andrej Paračka, Ondřej Kvasnička, Tomáš Mračko.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: Podruhé se odpočítávalo a do čela průběžného pořadí se vrací s 497 body Andrej Paračka. Ivan Kober je s 473 body druhý a vévodí kategorii seniorů. Třetí místo s 471 bodem náleží Gabriele Malcové.

PS: Příští turnaj z letošní série ULICE se koná 23. října, obsazovačka a volná místa zde.