Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Irena Straková hlásí návrat

V pražském Best Bowling centru proběhl 11. ledna třetí turnaj z devítkové série, který díky partnerovi Numismatika POPO, ponese v letošním roce pozměněný název na Zličínská POPO devítka s měšcem. Turnaje se účastnilo 32 hráčů a objevila se zde opět řada nováčků.

KVALIFIKACI vévodila Irena Straková, která se po několikaměsíční pauze, vrátila do turnajové série ve velkém stylu. Ve druhé hře zahrála „třístovku“ a s 761 bodem vévodila kvalifikaci. Hrálo se nejen o postupy do semifinále ale i o bonusovou finálovou hru, která se dle průměru z kvalifikace přenáší do finále. Z kvalifikace postupovalo 24 hráčů, na postup do bylo zapotřebí 551 bod.

V SEMIFINÁLE se hrály vyřazovací „trojičky“ na dvě hry, kde nejhorší vypadával (podrobné výsledky semifinálových "trojiček" v přílohách). Ještě před těmito zápasy se v mazací pauze před Semifinále se losoval měšec, ve kterém se sešlo 2310 Kč. Ten však nikdo netrefil a tak se celá částka přenáší na únorový turnaj.

Ve FINÁLE opět kralovala Irena Straková, zahrála 280, 262 a s přičtenou průměrovou hrou měla na svém kontě 796 finálových bodů. Druhý v pořadí Albert Jarovský, měl na svém kontě 785 bodů, třetí Jakub Šarišský 776 bodů.

Moravská vínečka z židlochovického vinařství si vybojovali ostřílení harcovníci: Josef Colon, Jana Marešová, Antonín Matějka a jeden z nováčků série, Pavel Rypl.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: po druhém turnajivede Josef Colon se 172 body, na druhé místo se s 163 body prodral Albert Jarovský. Třetí v pořadí se 152 body je Lukáš Gurgul. Pozice nejlepší ženy se 116 body je v držení Ireny Sopkové (9. místo).

Příští turnaj se hraje 8. února, volná místa >>zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb