Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

​Irena Straková přerušuje vítěznou sérii Jana Čepeláka

KVALIFIKACE na šesté finále se uskutečnila již v červnu a hrálo se na dlouhém mazacím modelu. Již v kvalifikaci excelovala s průměrem 232,00 Irena Straková. Parádní průměr 234 měl Ján Ďaďo i Jan Čepelák (prům. 228). Nejen tito lídři, ale všichni hráči si přenášeli průměr z kvalifikace, jako jednu hru do čtyřiadvaceti členného finále. Výsledky kvalifikace >>zde.

FINÁLE se hrálo nyní 8. července na krátkém mazacím modelu. Přestože se hrálo na jiném mazacím modelu vůbec to nevadilo Ireně Strakové, která zahrála 225, 246, 239 a s připočítávanou průměrovou hrou 232 jasně zvítězila s finálovým součtem 974. Přerušila tak sérii dvou vítězství za sebou Janu Čepelákovi a nechala mu až druhou pozici. Ten se na „stříbrné“ pozici umístil se součtem 893 finálových bodů, jen o jeden bodík ve finále měl na svém kontě třetí v pořadí Václav Rác. Podrobné výsledky 6. turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete >> zde.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí, v němž je zapsáno již 63 hráčských jmen vede Irena Straková již s náskokem 59 bodů před Josefem Colonem (439 bodů). Na třetím místě s 408 body je nově Miloš Jirsa s 408 body. Žebříček celoročního pořadí >> zde.

NOVÁ KVALIFIKACE, na šesté finále rozehrána
Ještě ve středu 8. července se rozehrála kvalifikace na sedmé - srpnové finále. V čele kvalifikace je Jan Čepelák (prům. 224,50). Průměr přes 200 na krátkém mazání zvládla ještě čtveřice hráčů v pořadí: Irena Straková, Tomáš Bílek, Zdeněk Havlíček a Václav Rác. Do srpnového finále díky červnové kvalifikační účasti postupuje 24 hráčů, výsledky kvalifikace naleznete >> zde. Obsazovačka pro potvrzení účasti na srpnové finále >> zde.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší na 3. turnaji (zleva Čepelák, Staková, Rác)

2 - hráči z TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva Bílek, Bail, Jirsa, Kolář)

Příští turnaj se hraje 5. srpna, obsazovačka a volná místa >> zde.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb