Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Irena Straková si střihla vítězné double

 

V pražském Best Bowling centru proběhl 19. ledna čtvrtý turnaj Zličínský měšec. Turnaje se účastnilo 25 hráčů a v kvalifikaci se bojovalo se o 16 postupových míst.

V KVALIFIKACI padli dvě třístovky (Colon, Jarovský), nejlépe ale zahrál i bez třístovky Josef Bočan. Měl na svém kontě 821 bod a průměr 273 by si přenášel jako jednu hru do finále, ale ...

Play-off SEMIFINÁLE bylo nabité, postupovali sem všichni s průměrem 200 a více. Zde narazil Josef Bočan na Jakuba Šarišského, přestože nezahrál špatně, turnaj pro něj skočil. Pavouk play-off chytil do své sítě i nejlepšího hráče celoročního pořadí Josefa Colona (podrobné výsledky play-off v příloze)

Ve FINÁLE rozjela svou show Irena Straková a zopakovala prosincové vítězství. Druhé místo vybojoval René Bejdl, třetí se umístil Bohuslav Ondráček. Podrobné výsledky turnaje naleznete v příloze.

PS: Příští turnaj se hraje 9.2. 2022, aktuální obsazovačka a volná místa zde.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: má v popředí minimální bodové rozdíly. Nově se probojoval do čela celoročního pořadí „nenápadně“ hrající Jakub Šarišský (265b). Druhý Josef Colon má jen o jeden bodík méně a třetí Petr Brabec o další dva méně. Žebříček celoročního pořadí naleznete v příloze.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb