Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Irena Straková vítězí na úvodním turnaji

Tréninkový turnaj Sprinter načal již svou XVI. sezónu. Turnajová série i pro nový ročník zůstává v kategorii „A“ a systémově a herně se nic nemění oproti minulému ročníku (hraje se na součet pěti her a nejhorší se škrtá).

Květnový turnaj se hrál na středním mazacím modelu ABBEY ROAD za účasti 45 hráčů a hráček. Nový ročník turnajové série začala nejlépe Irena Straková, která po pěti odehraných hrách a jedné nejhorší nezapočítávané hře, měla na svém kontě 912 bodů (Ø 220,00). Jen o pět bodů méně měl na svém kontě Václav Rác (907) a na třetím místě se umístil Ladislav Švec. Ten se po více jak dvouleté pauze vrací mezi komunitu „sprinterů“ a rád by navázal na rok 2017, kdy v této turnajové sérii zvítězil.

Nejlepším hráčem kategorie P165 se stal Petr Leiske (4. Místo) a do sedmičky oceňovaných se ještě vtěsnali: Ondřej Kvasnička, Ingrid Liebichová a Jan Kolář. Za TOP7 si další ocenění vybojovali:

Ema Iwazawa (8. místo) – nejlepší junior

Josef Vlček (10. místo) – nejlepší senior 65+

- Podrobné výsledky s odečtenou nejhorší hrou naleznete v přílohách.

Mezi hracími rundami vyhlašovalo se a předávalo ocenění za umístění v sezóně 2020/21. Nejlepším hráčem loňského ročníku se stal Josef Colon, druhé místo vybojovala Irena Straková a třetí se umístil Václav Rác. Kompletní hráčskou TOP 10 doplňují jména: Antoním Matějka, Kateřina Slavíková, Teame Habtegabriel, Jan Kolář st, Tomáš Mračko, Hana Kolářová, Miloš Jirsa. Žebříček loňské sezóny >> zde.

Obsazovačka na příští "červnový" turnaj je otevřena, volná místa >> zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb