Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Irena Straková vítězkou 1. turnaje BBO NejKUFRY.cz devítky

Netradičně ve čtvrtek se na Zličíně konal 1. turnaj nového ročníku BBO NejKUFRY.cz devítky. Po různých odhláškách se nakonec zúčastnilo 28 hráčů, z nichž 16 postupovalo do semifinále. Z prvního místa Irena Straková (834) a o šestnáctém postupujícím rozhodl při shodném skóre 627 Danky Kafkové a Míry Dutky vyšší dosažený nához ve prospěch Danky. Dvě semifinálové hry vyřadily polovinu hráčů a osm lepších čekaly dvě hry finálové. Tam byla nejúspěšnější Irena Straková (539) a v turnaji zvítězila, druhé místo obsadil Petr Horáček (522) a třetí Jára Maňásek (463). Během turnaje padly čtyři devítkové třístovky, první tři oceněné stovkou, další pivem: Irena Straková, Michal Chrdle, Petr Horáček, Irena Straková. Šťastná plechovka obsahující 560,- odolala, protože nához 134 nikdo neměl a příště se částka navýší na cca 1200,-. Zde je fotogalerie.

Po kvalifikaci byli oceněni nejlepší hráči skončeného ročníku 2020/2021. Jedinými podmínkami bylo hrát dobře a zúčastnit se minimálně devíti z třinácti pořádaných turnajů. Zvítězil Albert Jarovský a odnesl si 2000,- a piva, druhá byla Irena Straková (1500,- a piva), třetí Michal Janovský (1000,- a piva) a čtvrtý Jára Maňásek (500,- a piva). Nejlepší ženou byla Irena Straková (500,- a víno). Další umístění do desátého místa (Michal Chrdle, Pepa Colon, Tonda Matějka, Bob Ondráček, Pepa Vlček, Pavel Diviš) obdrželi pivní balíčky a start zdarma. Nejvěrnější, kteří se zúčastnili všech 13 turnajů (Pavel Kafka, Jirka Hájek, Danica Kafková, Kája Mottl a Jirka Borovec), dostali piva a start zdarma, a navíc se zúčastnili speciální soutěže o kufr, který na minulém turnaji vyhrál Jirka Borovec, a vrátil ho zpět do hry. Nejšikovnějším ve hře erárem a druhou rukou (dal dokonce strike) byl Jirka Hájek a kufr zaslouženě vyhrál.

Na Zličíně se na vás budeme těšit na 2. BBO NejKUFRY.cz devítce 21.10. (opět ve čtvrtek) - obsazovačka nebo ještě předtím v úterý 28.9. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb