Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Iva Fojtíková a David Klein útočí na rekord Valašských dvojic

V neděli 7. července 2024 se v centru Xbowling ValMez odehrál 7. turnaj z celoroční série Valašských dvojic. I přes prodlouženým sváteční víkend a začínající prázdniny si nakonec našlo cestu zahrát si bowling celkem 14 dvojic. A že byly k vidění opět výborné výsledky nejlepších, o tom ani nepochybujte.

V nejlepším světle a s výbornou formou se opět předvedla dvojice, která zcela suverénně vévodí letošní sérii, Iva Fojtíková a David Klein. Tentokrát to byl útok na „patnáctistovku“ a málem ji zdolali. Zastavili se až na konečném součtu 1464 bodů a s náskokem cca 80 bodů ovládli tento červencový turnaj. Kromě tří druhých míst si připsali již čtvrté první a vážně se začíná otřásat „neotřesitelný a vousatý“ rekord manželů Dany a Jirky Klusáčkových, když v roce 2017 dokázali vyhrát celkem 6 turnajů z 12!

Pak tady máme ještě další dvě výjimečné dvojice, které dokázali vyhrát celkem 5x v jednom kalendářním roce. Byli to Ája Kudělková a Rosťa Sousedík v roce 2018 a Nela Capilová a Ondra Trojek v roce 2022. V bowlingu jsou stále výzvy, takže jdeme do nich. A nyní zpět k turnaji. Svého nejlepšího letošního výsledku dosáhli Dáša a Radek Capilovi, když zahráli parádních 1380 bodů a zcela bezpečně a zaslouženě vybojovali druhé místo. Třetí místo si zřejmě zarezervovali Ladik Stodulka a Mira Staněk (1309 bodů), když toto piedestalové umístění dokázali uhrát potřetí v řadě. Samozřejmě, že v naší konkurenci je to rovněž parádní výsledek. Do nejlepší TOP šestky turnaje se dokázali prosadit ještě čtvrtí Pavel Křístek a Ondra Trojek (1296 bodů), pátí Martin a Adam Haxovi (1257 bodů) a šestí Luba Matera a Ruda Bartoník (1235 bodů).

Po 7. turnaji série navyšují již tak vysoký náskok v čele tabulky Iva Fojtíková a David Klein (231 bodů). Krásný souboj se nám pak svádí o druhé místo, kde mají náskok 1 bodíku Martin a Adam Haxovi (188 bodů) na Ladika Stodulku s Mirou Staňkem (187 bodů), kteří jsou, jak jinak, třetí. Kompletní pořadí série si můžete stáhnout ZDE.

A to by tak bylo z červencových Valašských dvojic vše. Osmý turnaj je naplánovaný na neděli 4.8.2024obsazovačka obsazovačka je od nedělního  večera aktivní. Jako obvykle připomínáme, že případnou předehrávku si prosím domluvte s obsluhou centra individuálně. Moc Vám všem děkujeme za přízeň a těšíme se na Vás v našem centru Xbowlingu ValMez brzy na viděnou.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Valašské dvojice - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb