Ivan a Eva Burianovi vítězí v řijnovém tunaji BB dvojic

1. místo

Ve středu 24.10.2018 proběhl v brněnském Bébéčku v pořadí již 7. Turnaj smíšených párů. Celkem tentokrát odehrálo své 4 turnajové hry 30 dvojic, hrálo se pěkně svižně a tak jsme již před 21. hodinou znali vítěznou pětku.
I dnes se turnaje zúčastnily nové páry, kteří nás mile překvapily svými náhozy. Rozhodli jsme se podpořit pár, který se umístil na místě posledním a tak jsme mu předali poukaz na hodinu bowlingu zdarma.

Na pátém místě se dnes umístil pár ve složení Saturka Vlastimil a Líbalová Dagmar (1287) a získali do podzimu laděnou výhru - čajovou sadu. Na čtvrté pozici skončil pár - Šimek Vilém a Skokanová Milada (1298), kteří si odnesli láhev slivovice s logem Dopravních staveb. Na třetím - bronzovém - místě se umístili Chládek Vlastimil a Chládková Hanka s celkovým počtem shozených kuželek 1358. Na místě druhém tentokrát skončila dvojice Hladík Karel a Dobešová Zuzana (1434) a zlatou příčku obsadil pár ve složení Burian Ivan a Burianová Eva (1471). Všechny tři vítězné páry získali láhev růžového vína a kytici.

Všem moc děkujeme za účast a budeme se těšit 28.11.2018 na posledním turnaji letošního roku, kdy proběhne finálový večer celé série a oceníme 10 nejlepších párů.

Nenechte si tento večer ujít. Obsazovačka je již otevřena.