Ivan Kober upevňuje pozici lídra

Ve středu 24.4.2019 proběhl na centru Best Bowling čtvrtý amatérský turnaj z série „ULICE Best Bowling“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Účastnilo se jej 25 hráčů a hrálo se o 16 postupových míst.

Již od počátku turnaje ukazoval dobrou formu Ivan Kober, který byl nejlepším hráčem kvalifikace a na své konto si připsal pouze jeden poziční bod. Vše potvrdil i ve finále kde za výkony 192, 225, 223 si připsal postupně 8+1+2 poziční body a celkově s 12 pozičními body suverénně zvítězil. Na druhém místě s 15 pozičními body se umístil Pavel Javůrek a na třetím s 25 pozičními body Ingrid Liebichová.

Ve vinařské TOP 7 Zdeňka Reima se umístili: Andrej Paračka, Gabriela Malcová, Michal Korecký a Martin Boháč.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: Vítězstvím na čtvrtém turnaji upevnil pozici lídra Ivan Kober a s 293 body vede. Na druhém místě setrvává Viktor Schön (249b) a na třetím místě je nově s 235 body Pavel Vrzal. Žebříček celoročního je umístěn v přílohách.