Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jadranská desítka a opět ten David Klein…

V sobotu 27. dubna 2024 se v centru Bowling Jadran Frýdek-Místek dohrála hlavním hracím dnem dubnová Jadranská desítka za celkové účasti 25 hráčů. Na poměry bowlingové slezské metropole to bylo méně, než bývá zvykem, ale máme logické vysvětlení. A příjemné vysvětlení. Z důvodů úspěšného tažení našich týmů SBL se nám pravidelní účastníci Desítky připravují v Brně na semifinále a tímto jim posíláme kratky pozdrav, bo na vic není čas, že….

Takže již podle nadpisu je jasné, kdopak že nám to tady zase vyhrál. A neuvěříte, s jakým výsledkem ovládl David Klein tento turnaj. Asi 5x jsme se dívali, zda máme opravdu správné výsledky, protože v březnu bral vítězství za 1260 bodů a asi aby se to nepletlo, tak v dubnu tento výkon zopakoval. Je pravda, že musel o výhru dřít až do konce, protože více než vyrovnaným soupeřem mu byl Radovan Bucha (1249 bodů). Nakonec rozhodla poslední hra a mezi prvním a druhým hráčem byl rozdíl pouhých 11 bodů. Ale pozor, to není vše. Rozdíl 11 bodů je ještě o vagón, když třetí Pepa Novák nasbíral výborných 1240 bodů a čtvrtý Zdeněk Matěj 1236 bodů. Tady máme tři hráče srovnané do 13 bodů a opět potvrzené pravidlo, že o kvalitě turnaje nemusí vždy nutně rozhodovat počet startujících. Co má na to pak říct Radek Novák, když mu 1201 bodů stačilo až na páté místo. A za touto pěticí máme na šestém místě první a nejlepší ženu turnaje, Ivu Fojtíkovou (1187 bodů). Skvělý turnaj a přes všechny naše blbé vtípky, VELKÝ KLOBOUČEK, pánové a dámo.  

Pátou Jadranskou desítku máme naplánovanou na sobotu 25.5.2024 (1 runda od 10:00 hodin pro 12 hráčů) s předehrávkou ve středu 22.5.2024 (od 18:00 hodin). Obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní. Díky všem za parádní turnaj a těšíme se s Vámi v našem centru Bowling Jadran FM brzy na viděnou.

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb