Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jakub Šarišský zvítězil na turnaji i v sérii

Ve středu 1. listopadu proběhl poslední bodovaný turnaj ze série Zličínská POPO devítka s měšcem.

KVALIFIKACE, které se účastnilo 23 hráčů, vévodil s průměrem 248 René Bejdl. Těsně v patách, s téměř totožným průměrem, mu byl ale Jakub Šarišský. Třetí nejvyšší průměr kvalifikace (243) měl na svém kontě Antonín Matějka. Na postup z kvalifikace bylo zapotřebí stačilo 778 bodů >> průměr 195/hra..

V mazací pauze se losoval měšec, který opět o něco více nabobtnal. Bylo tam již 8530 Kč, ale měšec nikdo netrefil a tak se 29. listopadu bude trefovat více cca 9000 korun (obsazovačka a volná místa >>zde).

FINÁLE se hrálo na součet tří her + se započítávala jako jedna hra průměr z kvalifikace. Zde opět řádili první s druhým v kvalifikaci, vklínil se mezi ně ale Josef Bočan. Zvítězil Jakub Šarišský, třetí René Bejdl.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí se zásadně změnil po načtení bodů z 12 turnaje. Počítalo se v něm devět z 12 nejlepších umístění a rozdíly mezi nejlepšími jsou minimální.

Celkově zvítězil Jakub Šarišský s 486 body, druhý Antonín Matějka měl jen o dva body méně, o další dva body méně měl na svém kontě třetí Jaroslav Maňásek. V TOP 10 se dále umístili: Colon Josef, Víšek Petr, Ondráček Bohuslav, Jarovský Albert, Hrobský Zdeněk, Korynta Jan, Sopková Irena.

Předání cen za umístění v sérii proběhne na listopadovém turnaji dne 29.11.2023.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb