Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jan Čepelák slavil premiéru na Sprinterovi vítězstvím

KVALIFIKACE na čtvrté finále se uskutečnila těsně před vyhlášením nouzového stavu a zrušení sportovních akcí dne 11.3.2020. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu a pozornost na sebe poutal Tomáš Bílek, který zahrál Perfect game a s průměrem 232,50 po čtyřech hrách vévodil šestatřiceti člennému startovnímu poli. Na druhém místě kvalifikace byl Václav Rác s průměrem 220,75 a třetí Jan Kolář st. s průměrem 216. Nejen tito lídři, ale všichni hráči si přenášeli průměr z kvalifikace, jako jednu hru do finále. Výsledky kvalifikace >> zde.

FINÁLE se hrálo až nyní 21. května na středním mazacím modelu. Prim zde hráli oba nováčkové turnajové série Bílek – Čepelák, akorát si oproti kvalifikaci prohodili role. Jan Čepelák odstartoval finále výkonem 246, poté přidal 224, 234 a radost z vítězství mu nezkazila ani připočítávaná průměrová hra 193. Finálový součet 897 jej jasně vystřelil na prvé místo. Druhý se umístil se součtem 858 nenápadný Antonín Matějka, třetí místo s finálovým součtem 841 vybojoval Tomáš Bílek. Podrobné výsledky turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete >> zde.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí, v němž je zapsáno 58 hráčských jmen vede Irena Straková s 321 bodem, ale ... Na druhém místě se shodným počtem bodů je Antonín Matějka, za vedoucím tandemem je Josef Colon, který ztrácí 22 bodů. Žebříček celoročního pořadí >> zde.

NOVÁ KVALIFIKACE, na páté finále rozehrána
Ještě ve středu 20.5. 2020 se rozehrála kvalifikace na páté finále. Zde stejně jako minule řádil Tomáš Bílek, který s průměrem 237,50 vévodí kvalifikaci. Přes parádní průměr 220 se přehoupli ještě Daniel Čížek, Ján Ďaďo a Jan Čepelák. Do červnového finále postupuje 24 nejlepších, výsledky kvalifikace naleznete >> zde.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší na 3. turnaji (zleva Matějka, Čepelák, Bílek)

2 - hráči z TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva Korecký, Rain, Colon, Liebichová)

3 - třístovkář Tomáš Bílek

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb