Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ján Ďaďo „sprintuje“ na devítce

Sedmý turnaj Devítka Best Bowling se na Zličíně hrál za nejnižší účasti v letošním ročníku. Hrálo se na krátkém mazacím modelu za účasti 22 hráčů, na postup z kvalifikace, mezi 18 nejlepších, bylo zapotřebí 534 bodů ze třech kvalifikačních her. V kvalifikaci padly dvě „třístovky“ již několikátou zahrál Ján Ďaďo, ale vůbec první v životě, Bohumil Žáček.

Díky nižší účasti se letos poprvé nehráli semifinálové trojice, ale dvojice. V tomto případě šance na postup do finále byla „jen“ 50 na 50, na což doplatil favorizovaný Pavel Skalický. Los dvojic pro semifinále byl totiž škodolibý, poslal proti sobě severočeskou dvojici Skalický – Bejdl. Zde Renda Bejdl nedal kámošovi šanci a doslova jej smázl.

V turnajové sérii „sprinter“ Ján Ďaďo moc nevyniká a tak si vše zřejmě vynahrazuje na devítce. Zde byl nejlepší v kvalifikaci, ale i ve finále. Po výkonech 278, 255 a připočítávané průměrové kvalifikační hře vítězí s 804 finálovými body a „sprintuje“ tak vzhůru žebříčkem, k prvé pozici v celoročním pořadí. Druhé místo na zářijovém turnaji vybojoval se 733 body Albert Janovský, třetí se umístil se 722 body René Bejdl. Podrobné výsledky turnaje >> zde.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí, v němž je zapsáno 64 hráčských jmen, doznal při neúčasti Gabriely Malcové, změnu v čele. Nově vede s 438 body Albert Jarovský, druhý je s 430 body Ján Ďaďo, na třetí pozici klesla Gabriela Malcová (427b). Žebříček celoročního pořadí >> zde.

PS: Vše může být ale po příštím turnaji zcela jinak, je odehráno sedm turnajů a po příštím turnaji se bude poprvé odpočítávat. Do žebříčku se započítává osm nejlepších bodových umístění, čím může do hry o popředí výrazně promluvit Josef Colon.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb