Expres zprávy

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ján Ďaďo vítězí v červencové Best Devítce

Devátý turnaj z jedenácti dílné série Devítka Best Bowling se hrál za účasti 28 hráčů. Hrálo se tradičně na místním lehkém mazacím modelu Bourbon Street a tak se nelze divit, že padli čtyři devítkové Perfect game (Jan Kolář zahrál čistou, bez devítek).

Na postup z kvalifikace, mezi 24 nejlepších, bylo zapotřebí 588 bodů ze třech kvalifikačních her. Následné vyřazovací „TRIO semifinále, tradičně zastavilo postup několik favoritům z celoročního TOP10.

Ve finále výkony 189, 275 a s připočítávanou průměrovou hrou z kvalifikace 276 zvítězil s 802 finálovými body Ján Ďaďo. Svým druhým startem v sérii vyšperkoval svou vizitku Jan Kolář ml., který s 724 ve finále vybojoval stříbrnou pozici. Třetí na bedně se s 707 finálovými body umístil Ondra Kvasnička. Podrobné výsledky v příloze.

V ŽEBŘÍČKU celoročního pořadí se podruhé odpočítávalo horší umístění a Ján Ďaďo si upevnil pozici lídra. Nyní vede s 512 body, na druhé místo vystoupal s 476 body Josef Colon a třetí v pořadí je Gabriela Malcová s 473 body. Do konce série zbývají poslední dva turnaje, žebříček celoročního pořadí umístěn v přílohách.

Termíny příštích turnajů: 4.srpen (OBSAZOVAČKA), 1.září. Nová série se bude hrát v termínech: 6.října, 3.listopadu, 1.prosince.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb