Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jan Stupka zastínil mazáky

KVALIFIKACE na zářijové finále se hrála již v srpnu na středním mazání a účastnilo se jí 30 hráčů. Po čtyřech hrách si nejlépe vedlo trio Antonín Matějka, Daniel Čížek, Irena Straková.

FINÁLE se hrálo již na dlouhém mazání a to sedlo nejlépe Janu Stupkovi. Ten zastínil ostřílené mazáky a po výkonech 208, 222, 200 a připočítávané průměrové hře 203 s finálovým součtem 884 zvítězil o 22 bodů před Irenou Strakovou (862b). Třetí místo s 856 body vybojoval David Rain.

Ve vinařské TOP 7 se umístili na čtvrtém až sedmém místě hráči v tomto pořadí: Josef Colon, Antonín Matějka, Jan Suchánek, Stanislav Nejezchleba.

Kompletní hráčské pořadí třetího turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: začalo se škrtat a odečítat, počítá se sedm nejlepších umístění. Trojice nejlepších si upevnila své postavení v žebříčku, nadále vede Stanislav Nejezchleba s 607 body, na druhém je Josef Colon (599b), třetí David Rain (598b).

Zářijová KVALIFIKACE na ŘÍJNOVÉ finále rozehrána:
Ještě ve středu 11.9. 2019 se rozehrála kvalifikace na říjnové finále. Čtyřiceti člennému startovnímu poli vévodí po čtyřech hrách Josef Colon. Na druhém místě kvalifikace je Pavel Vacek, třetí v pořadí se umístil Zdeněk Havlíček. Do finále postupuje 24 nejlepších, ale již nyní víme že se bude postupovat do 26. místa.

FOTOGALERIE:
1 - tři nejlepší celkově (zleva Straková, Stupka, Rain)

2 – hráči z TOP 7 na 4 až 7. místě (zleva Suchánek, Matějka, Colon)

Výsledky turnaje

Žebříček celoročního pořadí 

Nová kvalifikace (formát pdf, vel. 445 kB)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb