Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jana Kocmanová s Václavem Fialou překvapivými vítězi 5. turnaje Ferdinanda

V neděli 15. května se v S-centru Benešov odehrál 5. turnaj Ferdinand devítkové série. Celkem 15 dvojic si zahrálo na středním mazání main street o délce 41 stop. Do semifinále postupovalo 12 párů, do finále 6 a nejlepší v těchto fázích turnaje bylo brněnské duo Kratochvíl, Surán.

O mazací pauze se losoval Měšec, ale vylosovaný nához se neshodoval s žádným dosaženým kvalifikačním náhozem a tak se příště bude hrát cca. o 2.700 kč. Překvapením turnaje byl fakt, že prvním třem nejvýše postaveným dvojicím v průběžném žebříčku Ferdinand devítkové série 2022 skončila pouť 5. turnajem již v semifinále. Finále překvapivě ovládli Jana Kocmanová s Václavem Fialou a navázali tak na třetí místo z minulého turnaje. Druzí byli Miloslav Kratochvíl s Ondrou Suránem a třetí místo vybojovali Petr Zach st. s "bajkerem" Pavlem Vrtiškou. Sladkou cenu útěchy převzali David Kumšta s Ivetou Šlesingrovou za první místo od konce a Jarda Butal st. a Frantou Spilkou za první nepostupové místo do finále. Nejvyšší turnajový nához 277 bodů zahráli (ka)brňáci Ondřej Surán s Mílou Kratochvílem.

V celkovém pořadí vedou i nadále domácí hráči Horník/Ruml před dvěma táborskými dvojicemi Butal/Spilka a Frýbortová/Frýbort.

Další turnaj Ferdinand série se hraje v neděli 12. června (OBSAZOVAČKA). Všem moc díky za pohodovou atmosféru, předvedené výkony a budu se na Vás opět těšit na viděnou!

Foto č.1 zleva: Miloslav Kratochvíl, Ondřej Surán, Jana Kocmanová, Václav Fiala, Pavel Vrtiška a Petr Zach st.

Foto č.2: Miloslav Kratochvíl a Ondřej Surán.

Foto č.3: Jaroslav Butal st. a František Spilka.

Foto č.4: David Kumšta, Iveta Šlesingrová.

 Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb