Jana Lébrová přijela do Ostravy poprvé a zvítězila

V ostravské herně Bowling SKY byl v neděli 17.4.odehrán již třetí turnaj  série Czech Silesia BC za účasti 47 hráčů. Do Ostravy zavítali hráči ze Zlína , Polska, Opavy, Ostravy a hráči z různých zákoutí Karvinska. Ozdobou turnaje se stala účast Jany Lébrové z Olomouce, která navštívila ostravskou hernu vůbec poprvé. Historicky prvním juniorem do 15 let  této série je  Ondra Kubeša ze Zlína, možná trochu zklamán, že výsledek nebyl úplně podle jeho představ, ale příště to určitě vyjde.

Kvalifikaci vyhrál Jarda Rzidký, před Tomášem Kudelou a Janou Pindurovou, všichni zástupci Ostravy. Finále mělo neskutečně napínavý průběh , o prvenství bojovalo pět hráčů a všichni hráči chtěli ukázat Janě Lébrové své kvality. Boj to byl dramatický do posledního hodu. Nakonec vše rozhodla ve svůj prospěch Jana Lébrová a zaslouženě jí patří celkové vítězství a titul nejlepší žena turnaje, druhé místo vyválčil Luboš Mada z Ostravy před Michalem Foťkem z  Frýdku - Místku.

V kategorii „B" prvenství  patří Radku Schidlerovi z Frýdku-Místku, druhé místo patří zástupkyni Orlové Evě Stašové a třetí místo má v držení Ostrava zastoupená Tomášem Kudelou. V kategorii hráčů s průměrem pod 150 si prvenství odnáší Péťa Adamec z Petřvaldu, před dalším zástupcem mladých hráčů ze Zlína Adamem Peškou a poprvé hrajícím hráčem z Orlové Silvestrem Mihalcsakem.

Děkujeme Všem za účast a těšíme se na setkání na dalším turnaji, který se uskuteční 22.5..Výsledky naleznete na  www.bowlingczechsilesia.cz       -M.M.-