Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jarda Butal vítězem úvodního, velmi padavého Ferdinanda!

V neděli 28. ledna se v benešovském S-centru odehrál úvodní turnaj Ferdinand devítky tohoto roku. Hrálo se na hauzíčku a turnaje se zúčastnilo 27 hráčů a hráček. Kvalifikaci ovládl Milan Barnet, ale v semifinále už byl v čele Septimiu Claudiu Molnar.  Ve finále se bylo na co koukat a nejvíce se zadařilo Jardovi Butalovi st., který tak vyhrává po náhozech 231 a 300! Druhé místo vybojovala Jana Kocmanová (278 a 244) a třetí Marie Frýbortová (216 a 300).

O tom, že mazání bylo pohodové svědčí fakt, že padlo celkem osm devítkových perfect game 300... autoři? Jmenovitě a hezky postupně... první třístovka padla hned ve středeční předehrávce v podání Milana Barneta. V nedělní kvalifikaci byli v jedné hře "bezchybní" Zdeněk Malý (tento hráč dokonce atakoval "čistou" 300, ale v posledním hodu byla kuželka č.4 proti) a Radek Slabý. V semifinále je doplnili Jarda Bejšovec, Septimiu Claudiu Molnar a Petr Zach st. Ve finále to pak byli již dříve zmínění Jarda Butal st. a Marie Frýbortová. Všichni jmenovaní si tak za "300" odnesli prémii v hodnotě 100 kč. Toť motivační novinka nadcházejícího ročníku Ferdinand devítky. Ceny "útěchy" si v podobě zlatavého moku odnesli Iva Pauleová a první nepostupující do finále, Radek Slabý.

Měšec zůstal opět nevybrán a tak se v únoru bude losovat o částku převyšující 2.000 kč! Děkuji všem za účast a tradičně skvělou atmosféru!

Výsledky turnaje – ZDE

Foto č.1 zleva: Jana Kocmanová, Jaroslav Butal st. a Marie Frýbortová.

Foto č.2: Jaroslav Butal st., Milan Barnet, Marie Frýbortová, Septimiu Claudiu Molnar, Petr Zach st., Zdeněk Malý a Jaroslav Bejšovec.

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb