Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jarda Szotkowski urval první místo o tři bodíky

Ve dnech 12. a 15. května 2022 se v Třinci za krásného počasí odehrál předposlední hrací den devítky. Byla nádherná účast a to 41 hrajících hráčů, kteří se rovnoměrně rozložili jak do předehrávky, tak i do dvou rund v řádném hracím dni.

Ve čtvrteční předehrávce nejlépe zahrál Jarda Szotkowski, který předběhl o pouhé tři bodíky Jirku Klusáčka, kterého bohužel zradila v poslední technika, i tak to bylo nádherné druhé místo. Nejlepší ženou předehrávky se stala Dana Klusáčková.

V neděli se sváděl boj i o první příčky, když Marcel Maťaťa měl po třetí hře průměr hodný prvnímu místo. Bohužel výměna drah mu moc nepomohla a prokoulel se na krásné třetí místo. Na čtvrtém místě se umístil Honza Filuš a na páté místo sestoupil, po předehrávce třetí, Láďa Horák. Nejlepší ženou i nadále zůstala Dana Klusáčková a druhou nejlepší ženou se stala Anička Filušová.

V celoročním žebříčku úřaduje na prvním místě Jirka Klusáček, na druhém sedí Petr Lysek. Třetí místo okupuje Petr Bittala, čtvrté místo patří Daně Klusáčkové a krásné páté místo osedlává Zikmunt Kokurowski.

Poslední hrací den se odehraje 16.6.2022 od 16:00 a 19.6.2022 od 10:00 a 13:00. V tomto hracím dni je poslední možnost si vylepšit celoroční skóre a zapsat si tak co nejvíce bonusových bodíků do finále. Děkujeme všem za účast a těšíme se na brzkou shledanou.

Obsazovačka - ZDE

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb