Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jarda Zapletal se s tím v Tišnovské devítce nepáral

V neděli 28. dubna 2024 jsme v tišnovském Xbowlingu naplánovali Tišnovskou devítku a večerní bowling si přišlo zahrát celkem 15 hráčů. Všichni si zahráli 4 kvalifikační hry a také 2 hry druhého stepu a chléb se tak začal lámat až v třetím turnajovém stepu. Tady se představilo 10 nejlepších hráčů večera.

Další 2 hry rozhodly o finálové pětce a mládí zase jednou nemělo se zkušeností hráčů s vyšším číslem v OP žádné slitování. Jarda Zapletal zahrál finálových 288 bodů a nebylo co řešit. Krok s ním dokázal držet pouze další junior, Timon Havelka, ale pěkný 257 bodů bralo „jen“ druhé místo. No a pak už přišli na řadu ostřílení kozáci. Milan Rössler vybojoval třetí místo za slušných 233 bodů, těsně pod bednou, na čtvrtém místě, skončil Zdeněk Veselý (212 bodů) a za 195 bodů bylo páté místo pro Lubu Navrátila.

Máme tedy za sebou aprílový měsíc a před námi je májový a než se nadějeme, budou tady zase prázdniny a nový školní rok a Vánoce a… Letí to přátelé šíleně. Takže my Vám všem děkujeme za přízeň a těšíme se v našem centru Xbowling Tišnov brzy na viděnou. Další Tišnovskou devítku máme naplánovanou na neděli 26.5.2024, obsazovačka je již aktivní a tak se můžete začít přihlašovat.

Výsledky turnaje – ZDE

Obsazovačka – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb