Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jarin Lorenc zase vyučoval …

 

- Na listopadový turnaj POPOseries si na pražské centrum Best Bowling přijelo zahrát 56 hráčů. Díky menší účasti postupovalo z kvalifikace o 4 hráče méně, než je běžné.

- Losovala se POPO CHANCE (částka v hodnotě 2500 Kč) a ta si našla výherce tentokráte 44 v pořadí kvalifikace. Šťastným výhercem stal Pavel Piskač.

- KVALIFIKACE: po šesti hrách se v čele kvalifikace usadila s 1340 body Jaroslav Lorenc, ale obouručáci David Mojka a Matěj Vacík jej pěkně proháněli. Mimo třech jmenovaných si postup přímo až do finále vybojovalo ještě dalších pět hráčů. Hráči umístění na 9 až 28 místě postupovali do semifinále. Postupová hranice byla na 1093 bodech. Dvacítku postupujících do semifinále doplňovali 4 hráči z TURBA, kde se postupovalo na výkony 224, 212, 211 a 210. Podrobné výsledky kvalifikace naleznete v přílohách.

Do startu SEMIFINÁLE se nedostavili čtyři hráči a tak dostali příležitost náhradníci. Z čtyřiadvacítky účastníků bylo pro postup do finále po třech hrách, ve kterých se připočítává i jedna průměrová hra dle kvalifikace, bylo zapotřebí pouhých 755 bodů (podrobné výsledky semifinále naleznete v přílohách).

- FINÁLE se opět vydařilo Jaroslavu Lorencovi. Zahrál 248, 200, 224 a se součtem 672 zvítězil stylem start-cíl. Druhé místo vybojoval Michal Seidl s 643 body, třetí v pořadí se umístil junior David Mojka s 620 body.

Ve vedlejších kategoriích byli oceněni:

- Nejlepší hráč kat. P165: Michal Šalkovič (5. místo)

- Nejlepší senior: Jan Kolář (8. místo)

- Nejlepší senior/ka 65+: Dagmar Stulíková (9. místo)

Níže v přílohách naleznete ŽEBŘÍČEK průběžného hodnocení. Závěrečný turnaj s vyhodnocením CP se hraje až v lednu 2024. Volná místa, naleznete na serveru obsazovačky.cz nebo na odkazu >> zde.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky semifinále – ZDE

Výsledky finále – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb