Jarin s Michalem jasnými vítězi

8.BBO turnaj dvojic si přišlo na Zličín zahrát 14 dvojic a do semifinále postoupili kromě dvou všichni. Zdeněk Fink s Jirkou Vodičkou a Táňa Špirková s Luďkem Filípkem byli nuceni odjet dříve, takže místo nich hráli Zdeněk a Zdeňka Balcarovi a Zdeněk Sáček s Luďkem Horkým. Turnaj celkem očekávaně vyhrála dvojka Lorenc - Mužíkkrásným průměrem 234, na svém kontě kluci měli i nejvyšší nához turnaje - 267. Druhé místo obsadili Jirka Beran st. s Petrem Havlem ml., třetí Petr Ivanciv s Lukášem Kocmanem a na čtvrtém se umístili manželé Jana a František Plešingerovi. Cenu útěchy získala dvojice Horký - Sáček a cenu pro prvního nepostupujícího do finále Jirka Beran ml. a Roman Venclíček.

Tentokrát byl hlavní cenou kávovar Tchibo cafissimo Compact, vylosován byl Michal Janovský, ale vzdal se ho ve prospěch dalšího a tím byl Zdeněk Balcar. Balcarovi mají zřejmě šťastné období, v květnové BBO devítce vyhrála kávovar Zdeňka. Ale jelikož patří k pravidelným účastníkům všech BBO turnajů, je to pochopitelné. Každý hráč si zase něco odnesl, odkaz na fotogalerii na fcb.

Turnaje dvojic pokračují i v létě a budou započítávány do celoročního pořadí, obsazovačky jsou aktivní. Průběžně je v čele celoročního žebříčku dvojice Žabka - Ivanciv (91 b), nejlepším jednotlivcem je Petr Ivanciv (103 b).

Už příští středu se koná Slavnostní devítka, kdy proběhne klasický turnaj, hlavní losované ceny budou tentokrát vzhledem k velkému počtu přihlášených dvě - výrobník sody a limonády ETA Bublimo +? a ve  „šťastné plechovce" bude okolo 4500 Kč.  Poté budou předány ceny za celoroční pořadí pro 10 nejlepších, první čtyři získají finanční prémie, ostatní věcné ceny. Oceněna bude též nejlepší žena a nejlepší junior a juniorka.

Děkujeme hráčům za účast, centru Best Bowling za věnované ceny do losování (puzzle 1000, rámečky) a těšíme se na vás příští týden.