Jaroslav Bejšovec si vítězstvím upevnil i celkové vedení

4.turnaj Ferdinand devítkové série se odehrál v neděli 8.dubna 2018. Zahrát si přijela rovná třicítka hráčů a hráček. V kvalifikaci padly hned tři devítkové perfect game 300. Ta první v podání Jaroslava Bejšovce byla odměněna cenou od pivovaru Ferdinand, hlavního partnera série. Další „třístovky“ přidali Jaroslav Butal st. a Helena Spilková, prvně jmenovaný tak dokonce vyhrává kvalifikaci. O mazací pauze se losoval Měšec, ale vylosované číslo 81 se neshodovalo s žádným dosaženým náhozem. V květnu se tak bude hrát o částku okolo 7.500 kč! Po semifinále se dostal na první příčku Jaroslav Bejšovec. Ve finále potvrdil předchozí náhozy a vyhrává tak 4.turnaj Ferdinand devítkové série. Zároveň si upevňuje průběžné první místo v sérii. Druhé místo vybojoval Oto Kunc a bronz bere František Spilka. Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Marie Frýbortová. Cenu pro prvního nepostupujícího do semifinále převzal Martin Kučera. Výsledky turnaje zde.

V celkovém pořadí je tedy první Jaroslav Bejšovec. Na druhém místě překvapivě Petr Zach a třetí prozatím nejlepší žena Marie Frýbortová. Další pořadí v Top 6: František Spilka, Tomáš Rathouský a Otakar Frýbort. Další turnaj v Scentru Benešov je na programu 22.dubna a hrát se bude 4.turnaj Bowling cz tour na středním mazacím modelu. Žebříček celoročního pořadí zde.

Foto č.1 zleva: Oto Kunc, Jaroslav Bejšovec a František Spilka.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Jaroslav Bejšovec.

Foto č.3: Martin Kučera.