Jaroslav Bejšovec vítězem květnové Bowling cz tour

V neděli 19.května se odehrál 5.turnaj bowlingové série Bowling cz tour 2019. Do Scentra Benešov si i přes řadu omluvenek našlo cestu celkem 28 hráčů a hráček. Vítězové jednotlivých rund byli následující hráči: Milan Barnet, Jaroslav Butal st. a Jaroslav Bejšovec. Po kvalifikaci a následném semifinále byl v čele Jaroslav Butal st., ve finále z toho však nakonec bylo "pouze" 5.místo. Nepopulární bramborovou příčku obsadil Milan Barnet a nadále potvrzuje letošní výsledkový vzestup. Třetí místo vybojovala a nejlepší ženou 5.turnaje se stala Marie Frýbortová. Druhé místo obsadil Gustav Horník a vítězem se zejména po druhé finálové hře (nejvyšší turnajový nához - 246) stává Jaroslav Bejšovec. Při neúčasti dosavadního lídra Tour Michala Včeliše se do čela dostává Jaroslav Butal st., druhý je Jaroslav Bejšovec a třetí Marie Frýbortová. Další pořadí v Top 6 je následující: Milan Barnet, Michal Včeliš a Dalibor Polívka. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a předvedené výkony a budu se na Vás těšit někdy příště na viděnou.

Foto č.1 zleva: Gustav Horník, Jaroslav Bejšovec a Marie Frýbortová.

Foto č.2: Jaroslav Bejšovec a Marie Frýbortová.

Foto č.3: Jaroslav Bejšovec, Jaroslav Butal st. a Milan Barnet.