Jaroslav Bejšovec vítězí v říjnové Bowling cz tour

V neděli 7.října se odehrál 8.turnaj Bowling cz tour 2018. Hrálo se na krátkém mazání 35 stop a zahrát si přišlo 26 hráčů a hráček. Vítězové kvalifikačních rund: David Ruml, Jaroslav Bejšovec a František Čermák. Kvalifikaci vyhrává František Čermák, po semifinále vede David Ruml, ale finále vyhrává Jaroslav Bejšovec. Na místě druhém František Čermák a třetí místo bere František Spilka. Nejvyšší nához turnaje: 245 a autorem byl v semifinále David Ruml. Nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová, která obsadila 6.místo. V celkovém pořadí Bowling cz tour 2018 vede nadále Marie Frýbortová, ale jen o jeden bod před Jaroslavem Bejšovcem. Na třetí místo poskočil František Čermák. Další místa v Top 6 jsou následující: Lenka Mrkvičková, Jaroslav Butal st. a David Ruml. Ve vedlejších kategoriích prozatím vede Helena Spilková (kat. "B" pod 160) a Jan Žák (kat. "C" pod 150). Všem hráčům a hráčkám děkuji za hezký večer a budu se na Vás těšit někdy příště na viděnou!

Foto č.1 zleva: František Čermák, Jaroslav Bejšovec a František Spilka.

Foto č.2: Marie Frýbortová a David Ruml.

Foto č.3: František Čermák, Jaroslav Bejšovec a David Ruml.