Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jaroslav Bejšovec zvítězil v březnovém Ferdinandu

V neděli 19. března se v Benešově odehrál 3. turnaj Ferdinand devítky. Do bowlingové herny S-centra nakonec dorazilo celkem 32 hráčů a hráček, kteří si zahráli na krátkém mazání Boardwalk o délce 35 stop. Kvalifikaci a následné semifinále ovládl David Ruml, ale ve finále to nakonec nestačilo ani na "bednu".

Z vítězství se radoval Jaroslav Bejšovec, druhé místo vybojoval o jeden bod Milan Barnet před Jaroslavem Butalem st. V turnaji padli také dvě devítkové perfect game 300, tu první hodil ve čtvrteční předehrávce Milan Barnet, tu druhou Vladimír Volčko v nedělní kvalifikaci. Nejlepší ženou byla vyhlášena Jana Kocmanová, která skončila smolně na prvním nepostupujícím místě do finále.

Před semifinále se losoval měšec a štěstí se usmálo na Jakuba Doležala z Tábora, který v kvalifikaci hodil 163, tento nához se tedy shodoval s vylosovaným číslem. Jelikož však "Ďolíci" odjeli předčasně, předáme penízky (1.260 kč) při další příležitosti.

V celkovém pořadí vede i nadále David Ruml, před Milanem Barnetem a Jardou Butalem st. Další pořadí v Top 6: čtvrtý Septimiu Claudiu Molnar, pátý Jarda Bejšovec a šestý Vláďa Volčko.

Další Ferdinand turnaj se hraje 16. dubna a moc děkuji za fajn uplynulou neděli, Vám hráčům.

Foto č.1 zleva: Milan Barnet, Jaroslav Bejšovec a Jaroslav Butal st.

Foto č.2: Milan Barnet

Foto č.3: Jana Kocmanová.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb