Jaroslav Butal ovládl závěrečný turnaj Bowling cz tour

V neděli 2.prosince se v benešovském Scentru odehrál závěrečný 10.turnaj Bowling cz tour 2018. Hrálo se na středním mazání 41 stop a o dvojnásobné body do celkového pořadí. Po řadě omluvenek se nakonec turnaje zúčastnilo 26 hráčů a hráček. Svou premiéru si na turnaji užil teprve 10letý Vítek Vytrhlík z Benešova. Vítězové jednotlivých rund byli a láhve moravských vín převzali: Tomáš mrkvička, Jaroslav Butal st. a Helena Spilková. Kvalifikaci možná trochu překvapivě vyhrál Tomáš Mrkvička, ale po semifinále už byl v čele Jaroslav Butal st. Tento táborský hráč nedal ani ve finále nikomu šanci a s přehledem zvítězil. Druhé místo vybojoval Gustav Horník a třetí skončil David Ruml. Nejlepší ženou byla vyhlášena Lenka Mrkvičková a nejvyšší turnajový nához měl hodnotu 245, autorem David Ruml. V celkovém pořadí ovládl sérii Bowling cz tour sedlčanský Jaroslav Bejšovec. Druhé místo vybojoval Jaroslav Butal st. a třetí místo obsadil domácí hráč David Ruml, který se jako pořadatel vzdává nároku na ceny od společnosti Bowling cz s.r.o. Čtvrtá v pořadí je zároveň i nejlepší ženou série a je jí Marie Frýbortová z Tábora, která bohužel poslední turnaj vynechala z rodinných důvodů. Pátá skončila další žena Lenka Mrkvičková. Na šestém místě se umístil František Čermák a na sedmém místě další táborský hráč František Spilka. Kategorii "B" vyhrává Helena Spilková a kategorii "C" ovládla další žena Jana Kocmanová. Slavnostní vyhlášení a předávání cen proběhne na 1.turnaji nové série Bowling cz tour 2019! Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a jako vždy pěknou sportovní atmosféru. Závěrečným turnajem v Scentru bude tradiční předvánoční turnaj dvojic, který se uskuteční v neděli 16.12.

Foto č.1 zleva: Gustav Horník, Jaroslav Butal st. a David Ruml.

Foto č.2: Lenka Mrkvičková a David Ruml.

Foto č.3 zleva: Tomáš Mrkvička, Helena Spilková a Jaroslav Butal st.