​Jaroslav Butal vyhrává 6.turnaj Bowling cz tour

V neděli 6. září se v Benešově odehrál 6. turnaj Bowling cz tour 2020. Zahrát si přijelo 24 hráčů a hráček, všichni tedy postupovali do semifinále. Kvalifikaci vyhrává Milan Barnet, po semifinále je v čele David Ruml. Z vítězství v 6. turnaji se nakonec radoval jiný hráč, Jaroslav Butal st., kterému kvalifikace moc nevyšla (předposlední místo), ale nakonec našel pohodu na 6 dráze. Druhé místo obsadil Jaroslav Bejšovec a třetí místo vybojoval Petr Eliáš! Nejvyššího náhozu dosáhl v kvalifikaci Tomáš Mrkvička a nejlepší ženou byla vyhlášena Marie Frýbortová, která obsadila 6. místo. Vítězové jednotlivých rund: Milan Barnet, Tomáš Mrkvička a Vladimír Volčko. V celkovém pořadí nadále vede Milan Barnet se stejným bodovým ziskem jako Marie Frýbortová, třetí je prozatím Dalibor Polívka. Další hráči v Top 6: Jaroslav Butal st., David Ruml a Jaroslav Bejšovec. Příští turnaj Bowling cz tour je na pořadu v neděli 20.9. a jelikož je to turnaj sedmý, bude se u některých hráčů odečítat nejhorší umístění. Jen pro připomenutí.... do celkového pořadí se počítá 6 nejlepších umístění a poslední turnaj bude dvojnásobně bodovaný. Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast a budu se na Vás těšit opět na viděnou!

Foto č.1 zleva: Jaroslav Bejšovec, Jaroslav Butal a Petr Eliáš.

Foto č.2: Marie Frýbortová a Tomáš Mrkvička.

Foto č.3: Vladimír Volčko, Milan Barnet a Tomáš Mrkvička.