Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jeleni jdou po 1. kole do vedení, i když nehráli nejlépe

Kolínské bowlingové centrum bylo v neděli 18.09.2022 svědkem 1. kola Ligy dvojic. Své hry tak zahájila v ČR již 4. skupina, další premiéry nás teprve čekají.

Kolín má 6ti dráhu, takže šest dvojic. Bylo to zajímavé bowlingové dopoledne, výsledky byly v některých případech hodně vyrovnané, jindy zase naprosto rozdílné. Zaujaly mj. hry dvojky J+K (David Jensen, Marko Kričak). Zřejmě aby obalamutili ostatní, zahrály první 2 hry velmi slabě a teprve potom to pěkně rozbalili. Pokud by tak zahráli všech 5 her, možná by byli na čele skupiny. Ale s touto taktikou nasbírali pouze 12 bodů, což obnáší aktuálně 5. místo. Možná si jen oťukávali soupeře, aby jim to v příštích kolech natřeli. Uvidíme. Na 1. místo po dnešku bylo třeba 22 bodů, což na svém kontě mají Jeleni (Helena a Zdeněk Jelínkovi). Porazili 4 soupeře a utrpěli pouze jedinou prohru. Jejich průměr je přes 314. Druhé místo má s 20 body Kruh team (Zdeněk Nykl, Josef Nezavdal), ovšem jejich celodenní průměr je nejlepší ze všech - přes 322. Stejný počet bodů, ale horší průměr, má třetí tým Nesmrtelný (Luboš Lang, Jan Hnídek). Zisky těchto 3 týmů dávají předpoklad velmi vyrovnaných bojů i v dalších kolech... V pořadí jednotlivců dnes hrál nejlépe Zdeněk Nykl z Kruhu, nejlepší ženou se stala Helena Jelenová a nejvyšší hru (237) předvedl Luboš Lang od Nesmrtelných.

2. kolo v Kolíně hrajeme opět v neděli, a to 02.10.22 opět od 10:00 hod.

Detailní výsledky všech západů jsou na stránkách Ligy dvojic TADY.

Díky patří jak centru a rozhodčímu, tak především všem hráčkám a hráčům za pěkné boje! Výsledková listina ke stažení je níže. Přejeme pěkné dívání.

Výsledky 1. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb