Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jeleni lepší průměr, méně bodů

Druhé kolo Ligy dvojic Kolín skupina A potvrdilo vedení Jelenů v tabulce dneška a tím samozřejmě i v tabulce celkové za obě kola. Minule Jeleni získali 30 bodů, dnes s o dost lepším průměrem "jen" bodů 26. Celkově s 56 body kralují tabulce celkové tabulce. Oba členové, tedy Zdeněk a Helena Jelínkovi, jsou i na čele jednotlivců.

Nesmrtelný byly po 1. kole třetí, ve druhém jsou druzí. 20 bodů, stejně jako Osečáci, které předběhli, ale mají lepší průměr. Lukáš Zelený a Honza Hnídek zahráli dnes nejvyšší hru dvojice 383! A oproti 1. kolu šli dnes se svým průměrem docela pěkně nahoru. V celkové tabulce po 2 kolech zůstávají sice třetí, ale na druhé Osečáky zdá se mít mohou.

Osečáci dnes třetí, 20 bodů, ale nižší průměr než Nesmrtelný. Průměrově zůstávají se svými hrami zhruba na svém. V celkové tabulce zůstávají i nadále druzí, ale týmy pod nimi se zlepšují, do budoucna je třeba být na pozoru. V jednotlivcích je na tom Jakub Pecl malinko lépe, než parťák David Jandus.

Čtvrté místo patří týmu Dr. BowlingDaniel Tagaj se vytáhl nejvyšší hrou dne - 207. ale výkony byly hodně kolísavé, včetně parťačky ve dvojici Václavy Havelkové. Dnes z toho bylo 18 bodů, 4 body sebrali Osečákům a 2 body Jelenům. Celkově jsou sice i nadále čtvrtí, ale jak Osečáky, tak i Nesmrtelný mají nad sebou ještě v docela dosažitelné výšce.

Třetí kolo se hraje 09.04.2023.

Veškeré detaily, podrobný komentář, detailní výsledky najdete na webu Ligy dvojic.

Výsledky 2. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb