Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ježíšek chodí jen jednou do roka …

Druhým turnajem za účasti 73 hráčů pokračovala série Prague POPO Cup. Ježíšek chodí jen jednou do roka, na Prague POPO se nadělo již ale podruhé. Minule Numismatika POPO připravila na vyhlášení pro každého vítěze vedlejší kategorie stříbrné mince. Nyní se navíc oproti propozicím rozdávalo 18 000 Kč, jídlo, pití a na příště se také již něco chystá.

KVALIFIKACE: se účastnil téměř stejný počet účastníků jako minule. Minule 74, nyní 73. Hrálo se na krátkém mazacím modelu a postupové hranici byly téměř totožné. Nejlépe zahrál Pavel Čermák, který měl po šesti hrách na svém kontě 1362 bodů s průměrem 227,00. Podobné průměry a potřebný počet bodů měli i další čtyři hráči v pořadí: Tomáš Vacek, Lukáš Homola, Jan Kolář, Václav Rác Václav. Přímo do „step 2si vybojovala jako šestá v pořadí Irena Straková. O postup z kvalifikace do „step 1“ bojovalo celkem 30 hráčů, pro postup bylo zapotřebí 1139 bodů.

Hned po ukončení kvalifikace se losovala POPO CHANCE, losovaná cena, částka v hodnotě 2500,- Kč. Nastala téměř nepravděpodobná situace a výhercem se stala podruhé za sebou Irena Straková. Losovala se nejen tato cena, ale i bonusové ceny v jídle, pití a 12 náhodných výherců s částkou 500 Kč.

STEP 1: k prezenci se nedostavili postupující Libor Mach, Daniel Mička, nebyli přítomni ani hráči těsně za postupující hranou Alena Sovová, Pavla Černá a Gabriela Malcová. Šanci tak dostali hráči z 34 a 35. místa Pavel Šimůnek a Josef Colon. Přítomní účastníci byli rozděleni a nasazeni do šesti skupin po čtyřech hráčích. Bohužel step1 provázely technické problémy ale z každé čtyřky postupovaly dva nejlepší, tak jako vždy (podrobné výsledky z step 1 naleznete v přílohách).

STEP 2: technickou závadu se nepodařilo odstranit. Step 2 se nehrál a dvanáctka postupujících ze „step 1“ šla přímo do finále, kde se k nim přidala šestice nejlepších z kvalifikace.

Finále: se hrálo netradičně za účasti osmnácti hráčů. Pár 7-8 byl mimo provoz a tak se někde hrálo po čtyřech na páru, někde po třech. Hned první hru zahrála 259 Jana Marešová, přidala poté 207 a s těsným náskokem vítězí s 482 finálovými body. O bodík méně měl na svém kontě druhý Tomáš Vacek, třetí místo vybojovala Irena Straková s 453 body. Ocenění za umístění se nedostalo jen třem nejlepším, ale i všem do 12. místa, všichni obdrželi mimořádnou odměnu 1000,-Kč.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO HODNOCENÍ: jsou načteny druhé průměry a body. Začal boj nejen o vypsané ceny za umístění v TOP 10, ale i boj o cestu a start na turnaj EBT (hráčů POPO teamu se soutěž o EBT netýká). Vede Ondra Trojek, druhý v pořadí je Michal Dobiáš, třetí Lukáš Homola. Žebříček průběžného pořadí naleznete v přílohách.

Výsledky kvalifikace – ZDE

Výsledky step 1 – ZDE

Konečné výsledky – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb