Jiří Janás zcela jasně ovládl Holešovskou devítku

V neděli 21. dubna 2024 se v centru Bowling Club Holešov odehrála druhá jarní Holešovská devítka. Účast byla opět parádní, jen jedno místečko zůstalo volné, takže na rozběhy se připravilo bojovat o vítězství celkem 23 hráčů.

V parádní formě se představil především Jirka Janás, který ovládl celý turnaj systémem start-cíl. Nejdříve vyhrál čtyři kvalifikační hry, aby si pak v nadstavbové části povodil zbylých 11 finalistů. Finálových 764 bodů pak ozdobil v úvodní hře třístovkou, takže o vítězi nemohlo a nebylo pochyb. Gratulujeme. Příjemně nás pak překvapili druhým místem Petr Hasala (707 bodů) a snad ještě víc krásným třetím místem Dáša Kapustová (702 bodů), což byl současně výkon hodný nejlepší ženy turnaje. Oba hráče, jak Petra, tak Dášu, musíme pochválit před nastoupenou jednotkou, že se nezalekli takových holešovských ostřílených kotrmelců, jako jsou Luba Matera (621 bodů), Petr Kowalczyk (589 bodů) nebo Michal Daniš (547 bodů), kteří doplnili TOP šestku turnaje.

Děkujeme všem za parádní turnaj a věříme, že se opět brzy v našem centru Bowling Club Holešov uvidíme. Kromě ABL máme do prázdnin naplánované ještě dva turnaje a to Holešovský Single Open (19.5.2024 – OBSAZOVAČKA) a Holešovskou dvojku (9.6.2024 – OBSAZOVAČKA). Takže se můžete začít přihlašovat.