Jirka Beran se dočkal a konečně vítězí

Již v červenci se rozehrála kvalifikace sedmého Sprintera, které se účastnilo celkem 42 hráčů, aby ve středu 24.8. 2016 byl 7. turnaj ukončen finálovou dohrávkou.

Vítěz kvalifikace Zdeněk Havlíček si užíval dovolené v Tatrách a nemohl navázat na úspěšný rozjezd. Na něj nenavázali ani přítomní, Petr Havel s Irenou Strakovou, kteří byli též v popředí. Ve finálové dohrávce nejlépe zahrál „remcal“ Jirka Beran st. Přestože nemá žádný handicap tak nakonec po výkonech 212, 183, 246 vyhrál s náskokem 20 bodů. Za ním byla umístěná hned trojice seniorů v pořadí: Polívka, Drábek a Nováková.

Dalibor Polívka se stal zároveň nejlépe umístěným a hodnoceným seniorem. Miluše Nováková (4. místo) byla vyhlášena nejlepší ženou turnaje. Petr Manhart (5. místo) si odnesl cenu pro nejlepšího hráče kat. amatér a cenu pro nejlepšího juniora (10. místo), vybojoval Lukáš Jelínek. Kompletní výsledky turnaje zde.

Žebříček celoročního pořadí:  Poprvé se odečítalo a červencový turnaj zahájil odpis bodů s horším umístěním v celoročním pořadí, kde se počítá šest nejlepších umístění. Ted opravdu začíná boj o bowlingové koule, tašky a různé slevy do Xshopu.

- Včele TOP 10 zůstal s 516 body Jan Kolář. Na druhé a třetí pozici ale došlo k změnám, kde jsou nově Irena Straková (470b) a Pavel Vacek (449). Kompletní žebříček je zde.

- Nejlépe hodnocenou ženou za TOP 3 je Miluše Nováková.

- Nejlepším hráčem kategorie Standard za TOP 3 je Věra Váchová.

- Na pozici nejlepšího hráče kategorie Amatér je Jan Suchánek.

- Na pozici nejlepšího juniora je Lukáš Jelínek.

Srpnová KVALIFIKACE: Ještě ve středu 24.8. 2016 se rozehrála letošní, již osmá kvalifikace Sprintera, které se účastnilo 33 hráčů o 24 postupových míst do zářijového finále. V průběžném pořadí kvalifikace jsou na prvních třech místech: Jan Sýkora, Jiří Beran, Pavel Vacek. Kompletní výsledky kvalifikace jsou zde.