Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Borek vítězem květnové Tišnovské devítky

Xbowlingu Tišnov se v neděli 26. května 2024 odehrála Tišnovská devítka za účasti 12 hráčů. I v den našeho slavného vítězství nad Švýcarskem ve finále MS v ledním hokeji se sešla partička nadšenců, která si krásně zahrála a zasoutěžila a k vidění byla i devítková třístovka.

Tu zahrál hned v kvalifikaci Jirka Borek, ale ani tento nához nestačil na hráče kvalifikace. Tím se stal Karel Bajer, který své 4 hry zarovnal na rovných 1000 bodů. Druhé místo bral jeho týmový parťák z ABL Zdeněk Veselý (955 b.) a „až“ třetí byl Jirka Borek (942 b.). Účast 12 hráčů zaručila boje s postupy pro všechny až do semifinále. Teprve až zde, po osmi hrách, se od startovního pole oddělila finálová šestka.

Finálová hra „všechno nebo nic“ vyšla na jedničku Jiřímu Borkovi, když napálil 277 bodů a o vítězi nebylo pochyb. Velký souboj o druhé místo svedli opět Karel se Zdeňkem, ale tentokrát vyšel vítězně Zdeněk Veselý, když za 208 bodů vybojoval druhé místo. Karel Bajer se tak musel za 201 bodů spokojit s třetím místem. V této nejlepší finálové skvadře se umístili na čtvrtém místě Jirka Vítek (190 b.), na pátém Franta Mach (177 b.) a na šestém Luba Blažek (151 b.).

Děkujeme Vám za přízeň a příjemně strávený bowlingový večera a těšíme se na viděnou na další Tišnovské devítce, kterou hrajeme v neděli 30.6.2024. Obsazovačka je v tuto chvíli již aktivní.

Výsledky turnaje – ZDE

Váš Xbowling Team – bowling Tišnov

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb