Jirka Hora s Péťou Váchou vítězí na 2. BBO dvojicích

Rovných 50 hráčů se ve středu 12.2. sešlo na 2. turnaji BBO dvojic Zličín. Kvalifikaci vévodili Pavel Javůrek s Ivanem Koberem (1439) a jako šestnáctí postupovali do semifinále Luboš Slezák s Pavlem Šnajdrem (1091). V semifinále hráli nejlépe Jirka Hora s Péťou Váchou (729) a posledními postupujícími do finále byli opět Luboš Slezák s Pavlem Šnajdrem (566). Tři finálové hry, ke kterým se jako čtvrtá připočítává celkový průměr, nejlépe zvládli Jirka Hora s Péťou Váchou (875) a v 2. turnaji zvítězili. Druhé místo vybojovali Pavel Skalický s Pepou Vlčkem (834) a třetí Emil Krubert s Dášou Vaněčkovou (775). V osmičce nejlepších se dále umístili Pavel Javůrek s Ivanem Koberem, Jirka Borovec s Pavlem Divišem, Marek Chovanec s Kájou Šípkem, Luboš Slezák s Pavlem Šnajdrem, a Petra a Jára Maňáskovi. Za nejvyšší nához 279 byli oceněni Pavel Javůrek s Ivanem Koberem. Zde je fotogalerie.

Průběžné celoroční pořadí dvojic: Jirka Hora, Petr Vácha (77 b), Emil Krubert, Dáša Vaněčková (74 b), Marek Chovanec, Kája Šípek (60 b), Jirka Borovec, Pavel Diviš (54 b).

Únorový BBO bodovací žebříček k 13.2.: v šesti kategoriích A-F po třech odehraných turnajích aktuálně figuruje 112 hráčů a průběžně nejlepšími ve svých kategoriích jsou: Vašík Kordulík ml. (A), Kája Šípek (B), Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E), Jana Šípková (F).

Děkujeme vám za účast, budeme se na vás na Zličíně těšit na 3. BBO dvojicích 4.3. - obsazovačka, nebo ještě předtím 20.2. na BBO klasickém turnaji.