Jirka Hromek a Veronika Kadeřábková nejlepší v Nedělním turnaji

Celkový vítěz - Jiří Hromek

V neděli 17.3.2019 se v Bowlingu Brno odehrál třetí Nedělní turnaj. Zúčastnilo se celkem 31 hráčů a hrálo se na 16 drahách. Po odehrání 4 kvalifikačních her se hráči rozdělili do finále A a finále B, kde odehráli další 2 finálové hry. Absolutní vítěz tohoto (a dalších 3) turnaje získá poukaz na 1 start na turnaj Motiv Open, který se bude konat v červenci, tady u nás v Bowlingu Brno. V dalších cenách se objevily ceny s logem BB, láhev Prosecca a tematické dárky od Jamesona.

Po odehrání kvalifikace byl první Jirka Hromek (909), druhý Martin Kadeřábek (776) a jen o dvě kuželky míň měl Pavel Konečný (774).

Poté se hráči vyburcovali k co nejlepším výsledkům v dalších dvou hrách, které jsou pro celkový výsledek nejdůležitější. Z kvalifikace si každý přinesl do finále bodový bonus podle příčky, kterou obsadil. Na třetím místě se umístil Mário Liška (431), stříbrnou příčku obsadil Jarda Uher (448) a absolutním vítězem tohoto turnaje se stal Jirka Hromek, který svůj poukaz věnoval do dalšího turnaje. Finále B vyhrála se součtem 383 Veronika Kadeřábková. Všem vítězům gratulujeme!

Obsazovačka na další termín nedělního turnaje – 21.4. - je již otevřena, tak se včas nahlaste, ať máte místo jisté. Bonusová informace: V příštím turnaji budeme hrát v předních příčkách o dva poukazy na start v turnaji Motiv Open. Děkujeme všem hráčům za účast a budeme se těšit na viděnou na dalších turnajích.