Jirka Sklenář poráží v Chomutově všechny favority

Ve Strikelandu v Chomutově se v pondělí 13.10. odehrál 10. turnaj do série Strikeland Jednotlivci 2014. Na záludné (42 stop dlouhé) mazání, si přišlo zahrát 23 hráčů. Postupovali tedy všichni a tak kvalifikace byla jen tréninkem. Nejlépe jí zvládl Petr Heligr, následován Michalem Mužíkem a Karlem Růžičkou. Pořadí se tentokráte hodně měnilo a ve finále byl důležitý každý hod. Nejlépe ho zvládl Jirka Sklenář a nakonec mu to stačilo i na celkové vítězství, i když měl z kvalifikace mírnou ztrátu. Druhé místo uhájil Petr Heligr před dotírajícím Petrem Holubčákem. Lahvinku za nejvyšší nához si odnesl Petr Heligr (267) a Boleslava Kůsová (222). Nejlepší ženou byla Dáša Stulíková a tak má taktéž doma láhev vína. Ve skokanské části vyhrál Jirka Sklenář (+9) a Kája Růžička (-12). U toho je to pochopitelné, protože při sledování souběžně hrané fotbalové kvalifikace na Euro musel dát pivko za gól našich (i neuznaný) a panáka za gól Kazachů.