Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Stulík si připisuje letošní první vítězství na BBO devítce Strikeland

1. - 3. místo

V neděli 4.10. se v Chomutově za účasti 39 hráčů konala 5. BBO devítka Strikeland. Kvalifikaci ovládl Ondra Heligr (978), z dvacátého místa postupoval Vojta Pour (796) a z Desperada Olda Pour, Bob Ondráček, Matěj Musil a Dušan Mrviš. Po třech semifinálových hrách vypadlo 12 hráčů a lepší dvanáctka se pustila do tří her finálových. V turnaji zvítězil Jirka Stulík (777) druhý skončil František Kubík (712) a třetí Lukáš Roučka (709). Ve dvanáctce nejlepších se dále umístili Ondra Heligr, Bob Ondráček, Toník Nahodil, Michal Janovský, Ivan Zlesák, Martin Bula, Kája Šípek, Milan Šteffek st. a Roman Fisek. Ceny pro nejlepší seniory převzali Jirka Stulík, Ivan Zlesák a Jára Kocůr, nejlepšími ženami byly Anička Breindlová, Eliška Bulová a Dáša Stulíková a junioři byli oceněni všichni. Během turnaje jediným, kdo dokázal dát 300, byl Ondra Heligr a to dokonce dvakrát, v kvalifikaci devítkovou a v semifinále čistou - video. Klasické BBO video tentokrát není, Jirka Borovec byl marod, ale podívat se můžete na fotky pořízené Sváťou a Dušanem Závladskými, za což jim děkujeme.

Celoroční pořadí BBO devítky Strikeland po 5. turnaji: Toník Nahodil (489 b), Olda Pour (437 b), František Kubík (424 b), Martin Křížek (414 b), Lukáš Roučka (406 b), Jirka Květoň (371 b), Jára Vokurka (361 b), Jirka Stulík (355 b), Jirka Holubička (347 b), Ondra Heligr (341 b). Aktuálně nejlepší ženou je Sváťa Závladská na 15. místě.

Kdy proběhne 6. BBO devítka, je ve hvězdách, uvidíme, jaký bude další vývoj epidemie Covid-19 a kdy situace umožní vrátit se k normálu. Prozatím si všichni držme palce a buďme na sebe opatrní.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb